.

Tere tulemast mälumängu!

Kohila valla mälumängu voorud toimuvad

Hageri rahvamajas algusaga kell 19.00 järgnevalt:

30 oktoober,     27 november  2019,

29 jaanuar,       26 veebruar      ja     25 märts (finaal) 2020 JÄÄB ÄRA!. 

————————————————————————————————–

SEOSES KEHTIVA ERIOLUKORRAGA OTSUSTASIME

KOHILA VALLA FINAALMÄNGU EDASI LÜKATA MAI KUUSSE.

Mängu toimumise kuupäev on veel lahtine.

Hageri kihelkonna mälumäng 2020

toimumine on lükatud edasi aasta teise poolde. 

————————————————————————————————-

Kordame üle reeglid:

  • Kohila valla mälumäng 2019/20 hooaja turniir koosneb 5 voorust ja üld arvestuses liidetakse kõik viie vooru tulemused kokku. 
  • Esikoha jagamisel kahe ja enama võistkonna võrdsete punktide korral tuleb lisaküsimus.
  • Võidab enim punkte kogunud võistkond.
  • Turniiri lõppedes selguvad  üldvõitja ja Kohila valla meister mälumängus. 
  • Kohila valla meistriks saab tulla vaid Kohila valla elanikest moodustatud võistkond. 
  • Turniiri võitjaks võib tulla igaüks.
  • Igas voorus selguvad ka vooru võitjad. 
  • Ühes võistkonnas võib olla max 3 liiget. 

MÄLUMÄNGU VIIMASE VOORU JA ÜLDINE PUNKTITABELI SEIS  ON NÄHTAV SIIN:

Punktitabel2019_20hooaeg_veebruar

 

Neljandas voorus veebruarikuu viimasel ja hästi lumisel, tuisusel kolmapäeval  osales vaid 8 võistkonda. 

Nagu punktitabelist näha siis esikolmik jäi seekord samaks ja turniiri võidu nimel käib tihe rebimine. 

Edu ja õnne kõigile.  

—————————————————————————————————————————-

Kolmandas voorus   29.jaanuaril osales 11 võistkonda ja 1 üksikmängija.

Osales ka  üks uus võistkond, mis pandi kokku just selleks mänguks,

sest soov mälumängu tulla  oli suur.  Selline ettevõtmine on vägagi teretulnud!

Seekord jagunesid siis auhinnalised kohad järgmiselt: 

TEAM AHMA   40 punkti     I koht

LC SAKU        39  punkti   II koht

ANGERJA-PAHKLA   37  punkti  III koht

Palju õnne võitjatele!

Edu kõigile püüdmaks turniiri võitu.

————————————————————————————————–

 

Teise vooru tasavägises mängus  27.novembril olid parimad:

LC SAKU  38 punkti     I koht

HAGERI KÜLA   35 punkti   II koht

ÜHINENUD METSAOMANIKUD 34 punkti  III koht

Palju õnne võitjatele!

————————————————————————————–

Esimeses voorus 30.oktoobril osales 10 võistkonda ja kaks üksik-mängijat. 

Parimad olid :

ANGERJA-PAHKLA    31 punkti          I koht

KETECOR                       28 punkti        II koht

KAUSTAD JA KUMMIKUD   27 punkti     3.-4. koht

TÕNU                                        27 punkti     3.-4. koht

Palju õnne!

Ürituste kalender
Pildigalerii
EV_100_rahvamaja rahvamaja img_5992 img_3403 img_6195 arnelauri
EV100